11 лютого починаючи з 1993 року.
Всесвітній день хворого носить соціальний характер і передбачає бути ще милосерднішим, ніж зазвичай. фото: flagvruki.com
11 лютого в міжнародному календарі позначено як Всесвітній день хворого (World Day of the Sick). Цей захід задумано, скоріше, як певний соціальний крок, спрямований на підтримку людей, що потрапили в сумну категорію хворих.
Цей день встановлено Папою Римським Іоанном Павлом II (Pope John Paul II) в 1993 році з метою привернення уваги світової спільноти до людей, що страждають від різних недуг. На 11 лютого припав вибір тому, що саме в цей день у французькому місті Лурді відбулося явище Богоматері, яка врятувала безліч людей від невиліковних хвороб.
Всесвітній день хворого носить соціальний характер і передбачає бути ще милосерднішим, ніж зазвичай. Повсюдно демонструють художні та документальні фільми з тематикою добра і любові до людей. Багато артистів дають благодійні концерти, кошти від яких передають на медичні цілі. У навчальних закладах проводять тематичні зустрічі, обговорюючи питання лагідності і терпимості.
Профілактика захворювань в даний час грає важливу роль. Здорова людина здатна на все, оскільки його внутрішні ресурси невичерпні. Однак століття швидкостей і технологій істотно підриває нашу психіку. А це ціла культура, зодягнена в кільце формул і теорій.
І без внутрішньої гармонії тут не обійтися.Кажуть, панацеї від хвороб не існує. Але погодимося з тим, що наші емоції і думки формують певні картинки, які потім можуть втілитися в життя. І якщо в наших образах багато негативної енергетики, то майбутнє може здатися дуже непривабливим. Тому людина може і повинен піклуватися про себе і інших, щоб допомогти організму протистояти негативним реакціям. Головне, щоб все робилося з вірою, надією і любов'ю.
© 2009-2025 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.