Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку

5 грудня починаючи з 1985 року.

Добровольці присвячують свій талант, час, енергію, не очікуючи винагороди.

Добровольці присвячують свій талант, час, енергію, не очікуючи винагороди.

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку(International Volunteer Day for Economic and Social Development), коротко Всесвітній день волонтерів (International Volunteer Day).

ООН закликала держави здійснити заходи з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей в усіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців як на батьківщині, так і за кордоном.

Волонтери (добровольці) - це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства.

У всесвітній декларації Добровольців сказано, що вони мають право присвячувати свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, не очікуючи винагороди.

Все по темі: , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • День благодійності в Україні

    друга неділя грудня
    Президент України В.Ющенко підписав Указ № 1220/2007 від 13 грудня 2007 року, згідно з яким в Україні було встановлено нове свято - День добродійності. Свято відзначається щорічно в другу неділю грудня. Метою установи цього...


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.