Всесвітній день чоловіків

2 листопада, перша субота листопада

Всесвітній день чоловіків (World men\'s Day) - свято, що відзначається в першу суботу листопада

Всесвітній день чоловіків (World men's Day) - свято, що відзначається в першу суботу листопада

Всесвітній день чоловіків (World men's Day) - свято, що відзначається в першу суботу листопада. Засновано за пропозицією М.С. Горбачова та підтримано магістратом Відня, відділенням ООН у Відні та низкою міжнародних організацій.

Існує також Міжнародний чоловічий день (International men's Day, на відміну від World men's Day), що відзначається 19 листопада в Тринідад і Тобаго, Ямайці, Австралії, Індії, Сінгапурі, США, великої Британії, Мальті, а також різними організаціями, включаючи ООН.

Відзначимо, що Всесвітній чоловічий день не такий популярний, як аналогічний жіночий, відзначається далеко не з такою помпезністю. Його наступ не передчувають, як настання 8 березня, але він є. Нарешті, історична справедливість відновлена, - скажуть багато чоловіків і будуть не праві! Історична справедливість нікуди і не зникала. Чи багато чоловіків в цей день з квітами? Чи про багатьох чоловіків в цей день згадали наші дорогі жінки, не злим, а хоча б тихим, добрим словом? Історична справедливість на своєму законному місці - всього цього більше можна і потрібно очікувати від чоловіків в сторону наших жінок в їх, жіночий день.

В якості подарунків в цей день чоловіки чекають, перш за все, жіночої уваги. Чоловіки щасливі, якщо жінки з щирою радістю готові привітати його несподіваним сюрпризом (романтичною вечерю).

Все по темі: , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.