День працівників статистики України

5 грудня починаючи з 2002 року.

Статистична наука не терпить приблизності, оскільки є точною

Статистична наука не терпить приблизності, оскільки є точною

5 грудня в Україні відзначається День працівників статистики, професійне свято, встановлене Указом Президента № 1120/2002 від 2 грудня 2002 року «Про День працівників статистики».

Там, де зароджується держава, окрема роль відводиться статистиці. З її допомогою можна зафіксувати будь-які зміни і перетворення, що стосуються різних сфер життя.

Професійне свято працівників статистики України відзначають вже 10 років. Загальнодержавна інформаційна система поповнюється важливими відомостями, які розробляють у статистичних управліннях нашої держави.

Статистичний працівник виконує масу, здавалося б, рутинної роботи зі збору та обробки інформації в галузі економіки, демографії, екології. Статистична наука не терпить приблизності, оскільки є точною. Ось чому працівники даної галузі скрупульозні у всьому, навіть у дрібницях, що стосуються якості та кількості. Адже їх даними користуються як державні особи, так і приватні. Цифри, отримані шляхом статистичних досліджень, підлягають оприлюдненню в засобах масової інформації, включаючи мережу інтернет, послугами якої користуються мільйони споживачів. Наймасштабнішою акцією в роботі статистичних службовців, безперечно, є перепис населення. Ось вже де можна допускати огріхів.

У рамках професійного свята проводяться круглі столи, на яких обговорюються питання актуальності статистичного обліку в сучасному суспільстві. Не обійдеться і без вітальній частини: заохочення працівників статистичного обліку - знак поваги до їх праці та досягненням.

Все по темі: ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • Всесвітній день статистики

    Статистична комісія ООН була заснована в 1947 році. За час своєї роботи вона встановила міжнародні методологічні стандарти та керівні принципи практично в кожній сфері статистики. У 2010 році на 41-й сесії Статистична...


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.