Міжнародний день невропатолога

1 грудня

Мабуть, найпоширеніші захворювання - неврологічні. Вони охоплюють переважну більшість людей, оскільки немає жодної людини в світі, яка б хоч раз у житті не турбував м'язовий біль, запаморочення і безсоння.

У всьому світі розуміють, що всі хвороби від нервів. Але люди так складені, що емоції їх охоплюють в самий, здавалося б, непідходящий момент. Ось тут і згадують невропатолога, в силах якого допомогти і ділом, і словом.

Лікар - професія найбільш затребувана. А лікар невропатолог популярний подвійно. Живий організм схильний втоми зважаючи розумових і фізичних навантажень. І якщо на неї не звертати уваги, може виникнути ряд проблем, що розвиваються в геометричній прогресії.

Міжнародний день невропатолога об'єднує людей всієї планети. І не тільки тих, хто страждає важкою недугою. У рамках свята в багатьох містах проводяться благодійні акції з отриманням безкоштовної консультації та подальших рекомендацій.

Україна - не виняток. Всеукраїнська акція «Зупинимо інсульт разом» дозволяє отримати інформаційну підтримку про профілактику різного роду захворювань, пов'язаних з інсультом. Учасники акції отримують у подарунок магніти, відповідні рівню їх артеріального тиску. Після чого з магнітів складають своєрідну скульптуру.

Неврологія, той розділ медицини, який займається насущними питаннями виникнення специфічних захворювань центральної і периферичної нервової системи людини, а також досліджує симптоматику, механізми розвитку та можливі способи діагностики, лікування або профілактики неврологічних захворювань. У професійне свято лікарів невропатологів «День невролога» або «День невропатолога».

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • Всесвітній день нефролога

    Своє професійне свято «День нефролога» лікарі-нефрологи відзначають 27 березня. Нефрологія представляє галузь медицини, яка вивчає функції та хвороби нирок, діагностику хвороб нирки та їх...


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.