День працівників прокуратури України

1 грудня починаючи з 2000 року.

Прапор України і герб прокуратури

Прапор України і герб прокуратури

Професійне свято працівників прокуратури в Україні відзначають щороку 1 грудня з 2000 року після підписання відповідного Указу президентом України.

Дотримуватися законність і правопорядок, захищати інтереси народу і країни - завдання не з легких. Але саме ці обов'язки супроводжують співробітників прокуратури протягом всієї служби. Працювати в органах прокуратури - почесна місія, оскільки вона пов'язана з відповідальністю, що стосується дотримання Конституції. Відстоювати праве справу в судах, боротися з несправедливістю, вміти володіти собою і не допускати помилок - девіз кожної чесної прокурора.

В умовах незалежності та дотримання правових норм відстежити роботу органів прокуратури стає все легше. При спеціальних службах існують телефони «гарячої лінії», за якими можна повідомити про свої проблеми і побажання на адресу прокуратури. У ЗМІ організовуються інтерв'ю з вищими посадовими особами, які в доступній формі інформують громадян про ситуацію в органах прокуратури, про правомірність тих чи інших дій.

За сформованою традицією цього дня черговими званнями, преміями, та грамотами відзначають тих, хто вносить свою лепту у справу розвитку України як правої держави.

Все по темі: , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.