День працівників сільського господарства України

19 листопада, третя неділя листопада починаючи з 1993 року.

Від того, як йдуть справи в сільському господарстві України, залежить добробут всієї кріїни

Від того, як йдуть справи в сільському господарстві України, залежить добробут всієї кріїни

З року в рік, в третю неділю листопада, у всієї нашої країни є прекрасна можливість відсвяткувати День працівників сільського господарства. Засновано цей професійне свято було в місті Києві, столиці нашої держави, від 7 жовтня 1993 президент України Л.М. Кравчуком Указом № 428/93. Встановлення цього свята відбулося спеціально для того, щоб надати підтримку обслуговуючим і заготівельним організаціям і підприємствам агропромислового комплексу, харчової промисловості, всіляким підприємствам, що забезпечують зберігання і переробку сільськогосподарської сировини, працівникам усіх галузей сільського господарства.

Від того, як йдуть справи в галузі сільського господарства України, залежить безпосередньо добробут громадян нашої країни, її незалежність в економічному плані, благополуччя нашого покоління і всіх майбутніх поколінь, загальне здоров’я нашої нації.

У День працівників сільського господарства перші особи нашої країни висловлюють подяки всім тим, кого безпосередньо стосується це свято. На всіляких урочистих зборах, приурочених до свята, звучать найтепліші привітання з побажаннями процвітання і розвитку, вручаються грамоти, нагороди та грошові заохочення кращим працівникам і ветеранам сільськогосподарської галузі.

Все по темі: , , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • День меліоратора

    перша неділя червня
    Сьогодні відзначається професійне свято трудівників землі - День меліоратора. Людей, завдяки праці яких здійснюється кардинальне облагороджування і відродження...

© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.