День працівника соціальної сфери України

5 листопада, перша неділя листопада починаючи з 1999 року.

Соцпрацівники готові подати руку тому, хто потребує допомоги. фото: tonis.ua

Соцпрацівники готові подати руку тому, хто потребує допомоги. фото: tonis.ua

Щорічно восени, у першу неділю листопада, в нашій країні є привід відзначити чудове свято День працівника соціальної сфери України. Встановивши професійне свято своїм Указом від 13 квітня 1999 року № 374/99 Президент України Леонід Данилович Кучма.

Установа Дня працівника соціальної сфери України є доказом того, що держава високо оцінює роль працівників, котрі щодня забезпечують реалізацію політики держави з таких злободенних питань, як організація безпечного і оплачуваної праці, зайнятість, соціальний захист, трудові відносини. День у день соціальні працівники стикаються з різноманітними сферами життя всього нашого українського суспільства в цілому і кожної людини зокрема: із здійсненням правосуддя, профілактичними діями проти асоціальної поведінки, психічним і фізичним здоров'ям, конфліктами особистісного та групового характеру, а також проблемами у працевлаштуванні, соціальної і професійної адаптації населення, плануванні сім'ї та багато іншого.

У День працівника соціальної сфери від перших осіб країни звучать вітання всім тим, хто причетний до цього свята. Проводяться урочисті зустрічі та засідання, оголошуються подяки, вручаються нагороди, грамоти та цінні подарунки найкращим працівникам і ветеранам цієї галузі.

Сьогодні в соціальній сфері України працює близько 150 тисяч чоловік.

Все по темі: , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • Міжнародний день соціального педагога

    Сучасні проблеми вимагають сучасних рішень. Проблемні діти і підлітки завжди викликали з боку освітньої системи підвищену увагу і особливі підходи. Не рідко ця увага виявлялась своєчасним явищем і дозволяла...
  • Всесвітній день соціальної справедливості

    Всесвітній день соціальної справедливості (World Day of Social Justice) відзначається з 2009 року. Генеральна асамблея ООН проголосила про встановлення цього свята в спеціальній резолюції № A/RES/62/10 від 18 грудня 2007 року. Передумовою...


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.