День інженерних військ України

3 листопада починаючи з 1999 року.

Сапери - інженерні війська. фото: vpoltave.pl.ua

Сапери - інженерні війська. фото: vpoltave.pl.ua

3 листопада 1999 Президент нашої країни затвердив Указ, згідно з яким щорічно відзначатиметься свято - День інженерних військ України. Основна ідея цього свята - висловити подяку за заслуги перед українською державою ветеранам, саперам та воїнів-інженерів України.

Щороку інженерні війська України направляють на ліквідацію наслідків стихійних лих, наприклад, таких як повені, на захист мостів і гідротехнічних споруд під час льодоходу, на проведення ряду рятувальних робіт.

Для України в цей день дуже важливо привітати представників інженерних військ. Адже такі є єдиними у своєму роді, для яких війна не закінчується ніколи. Саме інженерні війська з перших днів трагедії на ЧАЕС першими почали виконувати невідкладні роботи, спрямовані на ліквідацію наслідків цієї серйозної техногенної катастрофи.

У День інженерних військ України часто проводять дії, що імітують установку і утримання мінних полів, а також невибухових загороджень, таких як колючий дріт, барикади, затоплені райони. Саме вищевказані завдання відносяться до основних для військ цього напрямку.

Глава держави 3 листопада висловлює слова подяки найбільш досвідченим і відданим представникам інженерних військ. Пенсіонерам видають премії та нагороди.

Все по темі: , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.