Міжнародний день сексу

30 листопада починаючи з 2007 року.

У Міжнародний день сексу жінки думають про секс 10 разів на день

У Міжнародний день сексу жінки думають про секс 10 разів на день

30 листопада, в світі і Україні відзначається Міжнародний день сексу. Подія вперше було внесено до міжнародного календаря свят і пам'ятних дат у 2007 році з подачі ЮНЕСКО. Не дивуйтеся, якщо ви поки нічого не чули про цю чудову святі. Його (поки) обганяють день всіх закоханих і день святого Валентина. Але погодьтеся, все це романтичний лепет перед справжнім святом - днем ​​сексу.

Відзначимо, за даними британської газети Daily Mail, в Міжнародний день сексу жінки думають про секс 10 разів на день, а чоловіки - 19. Це було з'ясовано в результаті недавнього опитування молоді. Підсумки опитування спростували чутки, ніби в голові чоловіка думка про секс з'являється кожні сім секунд. Причому, як вдалося ще встановити: чоловіки частіше за жінок думають, крім сексу, також ще про їжу і сон.

Традиційно на Заході в цей день проводяться паради, присвячені самому приємному заняттю людей. В Україні молодь планує відзначити День сексу на тематичних вечірках у нічних клубах.

Міжнародний день сексу - свято, яке відзначають 30 листопада люди всього світу. День сексу в офіційному міжнародному календарі свят з'явився порівняно недавно. Однак корінням йде в глибоке минуле. Ми знайшли згадки про день сексу в різних джерелах. Наприклад, в стародавньому Римі це свято припадав на кінець листопада. Починаючи з 24 листопада (що в новому стилі відповідає 30 листопада) римляни проводили врумаліі - свято родючості, присвячені самому сексуально активного божеству стародавнього світу - Сатурну. У цей день проходили.

Кілька років тому на одному форумі з'явилася пропозиція відзначати день сексу. Форумчани видали кілька пропозицій, найпопулярнішим серед них були оргії і кардинально протилежне - стриманість. Столицею і місцем проведення дня сексу запропонували вибрати Амстердам (хто б сумнівався).

Свято не має конкретної назви, на зразок дня Святого Валентина, тому що призначений для всіх без винятку.

У цей день прийнято присвячувати більшу частину часу сексу і всьому, що з ним пов'язано. Конкретних правил і обмежень немає. Зачинателі свята сформулювали його гасло: «Експериментуйте!». Тому для багатьох цей день є свободою від звичних рамок. Це не означає, що потрібно активно займатися збоченим сексом або брати участь у масових оргіях.

День сексу можна провести і в домашньому сімейному колі. Головна умова: не забувати про сексуальність. Якщо це вечеря, то додати побільше романтики, приготувати страви з великою кількістю афродизіаків. І не забувати про привабливі посмішки і ніжність.

Для активних пропагандистів сексуальних течій в цей день відкрита свобода висловитися про все, про що доводиться мовчати в усі інші дні. Як відомо, в Амстердамі (столиці свята) цього дня проводиться безліч парадів і виступів - пропагують свободу і безпеку сексуальних відносин. Гомосексуалісти влаштовують у день сексу театралізовані вистави та перформанси. Молодіжні рухи роздають листівки і презервативи прямо на вулиці. Ну, і найяскравіший момент усього свята - запуск різнобарвних куль-презервативів в небо. Як зазначала моя подруга, яка побувала на дні сексу в Амстердамі, це було одне з найбільш пам'ятних дійств, те саме що бразильському карнавалу.

Все по темі: , , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • День Святого Валентина (День всіх закоханих)

    Згідно з однією з легенд, римський імператор Клавдій II ввів табу на одруження своїх воїнів. А священик і лікар Валентин, всупереч усім заборонам, з'єднував серця закоханих. Так, таємно Вінчані пари утворювали шлюбний...
  • Всесвітній день поцілунку

    Сьогодні всі бажаючі можуть «обмінюватися своїми душами» на повних правах - 6 липня відзначається Всесвітній день поцілунку (World Kiss Day або World/International Kissing Day), який вперше вигадали у...
  • Всесвітній день контрацепції

    26 вересня 2007 року за ініціативи ряду організацій, що займаються питаннями репродуктивного здоров'я і проблемами планування сім'ї, вперше було відзначено Всесвітній День контрацепції (World Contraception Day), і відтоді він...


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.