День працівників освіти України

6 жовтня, перша неділя жовтня починаючи з 1994 року.

фото: medcol.sumy.ua

фото: medcol.sumy.ua

Щорічно, в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо можливість привітати з професійним святом усіх працівників освіти. Заснування цього свята відбулося Указом від 11 вересня 1994 Президента нашої країни Леоніда Даниловича Кучми.

Досить важко недооцінити той внесок, який внесли у становлення і розвиток особистості кожного з нас вихователі, вчителі, викладачі. Завдяки копіткій праці кожного з них, діти долучаються до процесу пізнання цього світу, виростають людьми з високими моральними принцами.

У День працівників освіти мільйони школярів, дошкільнят, студентів, аспірантів поспішають привітати своїх педагогів з їх професійним святом. Педагогам підносяться букети квітів з щирими подяками за цей нелегкий і часом дуже знервовану працю.

Звучать у цей день привітання також від глави України і від інших високопоставлених осіб. Кращим педагогам вручаються грамоти, нагороди, звання, цінні подарунки та грошові заохочення. Також уряд нашої держави намагається до цього свята встигнути провести освітні реформи, які покликані забезпечити підвищення заробітної плати працівників освіти.

Все по темі: , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

  • Всесвітній День вчителя

    Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teachers ' Day). Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти -...
  • День знань

    1 вересня як державне свято і пам'ятний день, День знань був затверджений в СРСР ще з 1980 року, Указом Президії Верховної Ради Радянського Союзу 1980 року «Про святкові і пам'ятні дні ". З утворенням нових незалежних держав,...
  • День вихователя і всіх дошкільних працівників

    27 вересня відзначається загальнонаціональне свято - День вихователя і всіх дошкільних працівників. Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в...


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.