День залізничника України

4 листопада починаючи з 1993 року.

Потяг Укрзалізниці, фото: pasazhyr.com

Потяг Укрзалізниці, фото: pasazhyr.com

Потяги у більшості людей асоціюються з відпусткою і відрядженнями. А от для працівників залізничного транспорту робота кипить і в свята і в будні, без вихідних і перерв. Правда, є один день в році, коли всіх службовців залізниці будуть вітати з їх професійним днем.

Перший поїзд на Україну, яка тоді входила до складу Австро-Угорщини, прийшов 4 листопада 1861. Свою зупинку він зробив на залізничному вокзалі Львова. З цієї причини українська влада в 1993 році вирішили відзначати цей день 4 листопада в знак пам'яті історичного минулого. Хоча багато залізничники України як і раніше відзначають цей день у першу неділю серпня, щоб не втрачати зв'язку з радянським минулим.

В даний час «Укрзалізниця» у своєму потенціалі має Донецьку, Львівську, Одеську, Південну, Південно-Західну і Придніпровську залізницю, які здійснюють перевезення згідно з внутрішніми та міждержавним повідомленнями. Державна адміністрація залізничного транспорту України проводить регулярні наради та круглі столи, на яких обговорюються злободенні питання, що стосуються поліпшення сервісного обслуговування пасажирів, своєчасної заміни парку вантажних і пасажирських вагонів, тепловозів і електровозів.

У свій професійний день працівники залізничних станцій, вагонних і локомотивних депо будуть отримувати привітання, урядові нагороди і найкращі побажання. За традицією в ході урочистих заходів будуть озвучені цікаві факти і спогади, якими поділяться фахівці і ветерани галузі.

Все по темі: , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google


© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.