День батька

16 червня, третя неділя червня починаючи з 1910 року.

Проведення разом спортивного дозвілля батька і сина - це найкращі моменти життя

Проведення разом спортивного дозвілля батька і сина - це найкращі моменти життя

Батьки - найдорожчі на землі люди для кожного з нас. Завдяки їм ми з’являємося на цей світ, отримуємо путівку в життя і весь час потребуємо підтримки. Роль батька у вихованні дітей має величезне значення, оскільки асоціюється з силою, мужністю та досвідом.

Це свято вперше було відзначене в США в 1910 році. З тих пір пройшло багато часу. У багатьох країнах у третю неділю червня в знак вдячності і поваги віддають почесті чоловікам-батькам. Україна поки ще не приєдналася до цієї традиції і не внесла свято в свій реєстр. Але від цього роль батьків не зменшується, а навпаки, зростає і міцніє.

Це сімейне свято вважається дуже важливим, оскільки чоловікові доводиться звалювати на свої міцні плечі безліч турбот, що впливають на щастя і достаток.

Для більшості з нас батько - опора у всіх життєвих справах. Від його участі залежать наші успіх, адже навіть завдяки моральній підтримці ми здатні звернути гори і добитися бажаних результатів.

День батька в більшості сім'ях відзначать тихо, в домашній і затишній атмосфері. Оскільки свято припадає на літній день, то не виключено, що багато відправляться на природу, щоб біля багаття під гітару поспілкуватися з тими, хто є сімейним оплотом в самому широкому сенсі цього слова.

Все по темі: , , ,

Роздрукувати

Зберегти в Календар Google

Схожі свята

 • Всесвітній день батьків

  1 червня у перший день літа всесвітній день батьків (Global Day of Parents) - був проголошений на 66-й сесії Генеральної Асамблеї ООН у жовтні 2012 року. І, починаючи з 2013 року, він відзначається щорічно «в честь батьків у всьому...
 • День родини в Україні

  Український День родини відносно молоде свято і відзначається з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року....
 • Всенародний день батька в Україні

  третя неділя вересня
  Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім'ї та відповідального батьківства, 18 вересня 2009 року оголосив третю неділю вересня Всенародним Днем Батька в...


© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.