Цимбалюк Інна Анатоліївна

Українська фотомодель, телеведуча, акторка, Міс Україна — Всесвіт-2006.

Народився 11 червня 1985 — 39 років тому
Цимбалюк Інна Анатоліївна

Цимбалюк Інна Анатоліївна

Інна Цимбалюк народилася в родині середнього достатку.

Батько (Анатолій Цимбалюк) «керував туризмом» в Чернівецькій області, а мати (Лариса Цимбалюк) працювала вчителькою — спочатку викладала фізику, а потім працювала вчителькою молодших класів. Інна була довгоочікуваною дитиною в сім’ї, адже вона з’явилась на світ через 10 років після весілля батьків.

2006 року Інна Цимбалюк завоювала престижний титул Міс Україна — Всесвіт і відправилася в Лос-Анджелес боротися за звання Міс Всесвіт. Інні не вдалося зайняти перше місце, але вперше за багатолітню історію найпрестижнішого конкурсу краси представниця України, 21-річна студентка, увійшла до 20-ки фіналісток.

У вересні 2008 року Інна вперше спробувала себе в ролі телеведучої проекту «Танцюю для тебе» на українському телеканалі 1+1. Пізніше, керівництво каналу запросило Цимбалюк вести продовження танцювального шоу «Танцюю для тебе-2» і «Танцюю для тебе-3». У червні 2009 року Інна Цимбалюк стала постійною ведучою програми «Погода» на 1+1.

Крім усього, Інна є акторкою і зіграла вже більше, ніж десять ролей.

Все по темі: , , , , , ,© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.