Пустовіт Лілія Григорівна

Українська акторка, телеведуча.

Народився 9 грудня 1981 — 43 років тому
Ребрик Лілія Іванівна

Ребрик Лілія Іванівна

Лілія була рухливою дитиною, вже в п’ять років дівчинка займалася гімнастикою. Коли Лілії було сім років, батьки віддали її вчитися в музичну школу. Там вона займалася по класу фортепіано.

Займаючись всього одинадцять років спортивною гімнастикою, Лілія встигає стати майстром з художньої гімнастики. Після закінчення загальноосвітньої школи Лілія надходить в театральний інститут. Хоч батьки і планували, щоб їхня дочка стала медиком, наполеглива дівчина йшла до своєї мети.

У приймальній комісії інституту талант Лілії Ребрик примітили відразу, навіть відзначили її схожість з великою актрисою Любов Поліщук. У 2001 році Лілія закінчила інститут з відзнакою.

На телебачення Лілія потрапила абсолютно випадково, її помітили в театральній гримерці і запросили спробувати себе у програмі «Метрополіс». Саме в той момент Лілія зрозуміла, що телебачення — невід’ємна частина її життя.

У 2006 році світ побачили кілька фільмів за участю Лілії Ребрик: «Стара подруга», «Міський романс», «Кактус і Олена». А в 2007 році вийшли відомі фільми «Повернення Мухтара», «Янгол-охоронець».

Ребрик Лілія Іванівна

2008 рік знаменний тим, що Лілія пробує себе у ролі телеведучої танцювального шоу на каналі СТБ. Слід зазначити, що дівчина витримала велику конкуренцію при відборі. Лілія проживала кожен ефір разом з учасниками шоу, вона плакала разом з ними і раділа. Лілія дуже зблизилася з учасниками проекту, а тих, які покидали паркет, вона проводжала зі сльозами.

Після декількох ефірів цієї програми Лілія стає об’єктом журналістів, які бажають дізнатися про те, яка вона людина, чим живе і що її хвилює.

2011 року брала участь у шоу»Танці з зірками» на телеканалі СТБ у парі з Андрієм Диким. 23 грудня 2011 року Лілія Ребрик і Андрій Дикий побралися. У березні 2012 року стало відомо, що Лілія чекає на дитину. 30 серпня 2012 року у Ліліани та її чоловіка Андрія народилася донька Діана.

Лілія Ребрик є прикрасою каналу СТБ. Її краса і вміння себе подати приковує увагу тисяч телеглядачів.

Все по темі: , , , ,© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.