Вітовська Ірма Григорівна

Українська актриса театру та кіно, працює у Молодому театрі (з 1998), відома за роллю Лесі у серіалі «Леся+Рома» (2005–2007).

Народився 30 грудня 1976 — 48 років тому
Вітовська Ірма Григорівна,

Вітовська Ірма Григорівна,

У 1998 році закінчила Львівський державний музичний інститут за спеціальністю «Актриса драматичного театру», курс Богдана Козака. З того ж року працює у Молодому театрі, де грає і до сьогодні.

Ірма Вітовська неодноразово була учасницею багатьох міжнародних театральних фестивалів. Отримувала персональні нагороди.

Вітовська Ірма Григорівна

Була задіяна у виставах: «Русалонька» (Русалонька), «Жінки і війна» (Рахмана), «РЕхуВІлійЗОР» (Марія Антонівна), «Севільські заручини» (Клара), «Трагедія Гамлета, принца Данського» (Акторка), «Хоровод любові» (Гризетка), «Одруження» (Дуняша), «Маринований аристократ» (Дружина), «Московіада» (Галя) та ін.

Брала участь у благочинному проекті-виставі «Допомогти так легко, або Звідки беруться діти?» (разом з Адою Роговцевою, Машою Єфросиніною, Дашою Малаховою, Володимиром Горянським та Наталею Долею).

Заміжня за актором Молодого театру Владимиром Кокотуновим. 29 березня 2011 року народила сина Ореста.

Все по темі: , , , , , , , , ,© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.