Вінницька Альона (Ольга) Вікторівна

Українська співачка. Здобула популярність як колишня учасниця гурту «ВІА Гра» та як сольна співачка.

Народився 27 грудня 1974 — 50 років тому
Вінницька Альона (Ольга) Вікторівна

Вінницька Альона (Ольга) Вікторівна

В дитинстві захоплювалась творчістю Віктора Цоя та гурту «Кіно», сама навчилась грати на гітарі, писала вірші. У 1993 році заснувала власний гурт «Останній єдинорог», який швидко розпався, проте саме в ньому Альона зустріла свого майбутнього чоловіка, музиканта гурту Cool Before.

В 1997 року працювала віджеєм музичного каналу Бiz-TV, згодом стала ведучою музичного дайджесту «Фан-клуб» на телеканалі Інтер. В 1998 році вступила до школи журналістики InterNews.

У 2000 році Дмитро Костюк, колишній генеральний директор телеканалу Біз-TV, запросив Альону до нового проекту «ВІА Гра». Через три роки роботи в ньому, співачка вирішила розпочати сольну кар’єру.

Першою сольною роботою Альони став ударний хіт «Давай забудем все», що відразу досяг високих позицій в хіт-парадах України і Росії. Незабаром вийшов другий хіт співачки — пісня «Рассвет», за ним послідував сингл «Измученное сердце».

Вінницька Альона

Вінницька Альона

Вінницька Альона

В цей же час Альона виступила на найбільшому критому концертному майданчику України — в Палаці спорту, на розігріві всесвітньо відомої шведської групи «The Cardigans».

Продюсером перших двох альбомів Олени Вінницької став Віталій Клімов, що працював з «Tabula Rasa» і «Океаном Ельзи». Після оглушливого успіху пісні «Давай забудемо все», співачка підписує контракт з компанією Ukrainian Records, представником мейджора Universal в Україні, співпраця з якою закінчується випуском дебютного альбому AV «Рассвет» в травні 2004. Сьогодні співачка працює з рекординговими компаніями Lavina Music і Moon Records.

Все по темі: , , , , , ,© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.