Вєрка Сердючка (Данилко Андрій Михайлович)

Український комедійний актор, співак, Народний артист України. Більше відомий українському глядачеві під ім’ям його сценічного образу — Вєрки Сердючки.

Народився 21 січня 973 — 1051 років тому
Вєрка Сердючка (Данилко Андрій Михайлович)

Вєрка Сердючка (Данилко Андрій Михайлович)

Андрій цікавився театром ще в школі, у сьомому класі вступив до місцевої театр-студії. Після закінчення школи пішов на навчання у технікум, але не полишав свого зацікавлення театром та естрадою.

У своєму сценічному персонажі Вєрки Сердючки з’явився перший раз на КВК у Полтаві (1989). Сценічне ім’я запозичив від своєї однокласниці Ані Сердюк. Спочатку Вєрка Сердючка була продавщицею, але пізніше Андрій змінив її амплуа і зробив провідницею.

1993 на конкурсі «Гуморина» Андрій уперше представив Вєрку Сєрдючку великій аудиторії — і вона одразу почала користуватися популярністю. Пізніше того ж року Вєрка Сердючка стає лауреатом конкурсу «Всесміх-93» у Києві.

Успіх Сердючки продовжувався під час гастролей Данилка по країні — в рамках програми «Титанік» він спочатку гастролював в Києві, а пізніше і в інших містах України. Справжня популярність Вєрки Сердючки з’явилася після того, як одна з компаній зняла рекламний ролик з її участю.

З нагоди 17-ої річниці незалежності України Президент В. А. Ющенко присвоїв почесне звання «Народний артист України» артистові товариства «Театр „Данилко“» А. М. Данилку.

Вєрка Сердючка (Данилко Андрій Михайлович)

Поступово від комедійних номерів Андрій Данилко перейшов до виконання пісень, які сам написав. Свій талант співака він вдосконалював у Київському естрадно-цирковому училищі куди вступив 1995 року. Однак його талант в училищі не оцінили і він мусив залишити навчання там.

Тим часом популярність Вєрки Сердючки продовжувала зростати: на міжнародному фестивалі «Море сміху» він здобув перший приз, у вересні 1997 на каналі «1+1» виходить розважальна програма «СВ-шоу» з участю Сердючки-провідниці. Ця програма стала популярною не тільки в Україні, але і в Росії, де її теж транслювали і де її популярність була часом більшою ніж вдома.

Вєрка Сердючка (Данилко Андрій Михайлович)

2001 року Андрій кардинально змінив образ Сердючки — з невихованої провідниці вона перетворилася на поп-зірку. В цей час також виходять перші компакт-диски Андрія з піснями, які моментально зажили великої популярності серед аудиторії. Збірник пісень «Ха-ра-шо» (2003) навіть отримав титул «діамантовий». Окрім визнання прихильників, він також отримав звання «Заслуженого артиста України».

9 березня 2007 в прямому ефірі на телестудії НТКУ, де визначали учасників Євробачення, Андрій Данилко в ролі Сердючки за підсумками голосування був визнаний офіційним виконавцем від України. Реакція на участь Данилко в жіночому образі на Євробаченні від України не була однозначно схвальною.

Незважаючи на таке, дещо контроверсійне ставлення до його участі в цьому змаганні, він підтвердив свій намір виконати в змаганні в Гельсінкі 12 травня 2007 року свою нову пісню «Данцінґ Лаша Тумбай». Із нею він посів друге місце в конкурсі.

З 2009 року активно виступав разом з створеним ним же «Театром "Данилко"», до якого увійшли Ігор Турчинський, Андрій Цистанов, Артур Кульпович, а також Інна Білоконь, Олена Романовська та ряд інших.

Все по темі: , , , , , , , ,© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.