Андре Тан (Андрій Тищенко)

Один з найвідоміших українських дизайнерів одягу.

Народився 26 жовтня 1982 — 42 років тому
Андре Тан (Андрій Тищенко)

Андре Тан (Андрій Тищенко)

У Андре є молодша сестра Марина, і якщо до дев’яти років він просто малював моделі одягу для її ляльок, то в десять років уже вирішив, що пора свої плани втілювати в реальність.

Перебравши всі речі в будинку, Андре зупинив свій вибір на татовій сорочці, йому сподобалася тканина в квіточку. Недовго думаючи, хлопчик зняв її з вішалки, розкроїв і зшив сукню для ляльки. Пізніше була мамина шуба…

У сім’ї в нього ніхто не шив, просто його мама обожнювала модні новинки. Саме вона прищепила Андре смак і бажання займатися дизайном одягу.

Мама завжди дуже любила цікаві колготки. І ось коли йому було вісім років, Андре вирішив подарувати їй ультрамодні ажурні мереживні колготки за дванадцять карбованців, про які вона мріяла. Гроші на ті часи нереальні! Щоб здійснити її мрію, хлопчик заробив потрібну суму, співаючи колядки, економлячи на шкільних сніданках. Ось ці колготки, як говорить сам Андре Тан, вона згадує досі…

Свій стиль Андре Тан визначає як стиль «Smart Couture», що означає інтелектуальна розкіш! Родзинка в одязі від Андре Тан — крій, який любить жіноче тіло!

Натхнення на створення нових колекцій дизайнер Андре Тан черпає в людях, з якими постійно спілкується і за якими спостерігає в різних куточках світу.

Тканини, з якими любить працювати Андре Тан — шовк, тафта, органза. Перевагу віддає тканинам, які «стоять».

Улюблені аксесуари Андре Тана — сумки, які він із задоволенням створює.

Дизайнер одягу Андре Тан прагне створити з одного боку зручний і практичний спосіб, з іншого — індивідуальний і розкішний.

Потаємна мрія дизайнера — одягнути в марку Andre Tan таких всесвітньо відомих жінок, як Мадонна і справжня ікона стилю «smart couture» Ніколь Кідман.

Андре Тан (Андрій Тищенко)

У списку постійних клієнтів Андре Тана вже значаться Маша Єфросиніна, Ірина Білик, Руслана, Міка Ньютон, Гайтана, Світлана Лобода, Анастасія Волочкова та багато інших світські леді.

Андре Тан живить величезну повагу до творчості великого Кутюр’є — Ів Сен Лорана. Але так, як він уже, на жаль, пішов з життя, дизайнер хотів би співпрацювати з креативним директором марки YSL Стефано Пілаті.

Ще з дитинства майбутній Кутюр’є розумів, що успіх — це всього лише один відсоток таланту і дев’яносто дев’ять — праці. В 11 років, поки його однолітки безтурботно ганяли м’яч по двору, Тан освоював ази крою і шиття.

Історія створення першої колекції залишиться в пам’яті Андре Тана на все життя. «У мене не було ні копійки, знайомі моделі погодилися за свої власні гроші купити тканини, пройтися по подіуму, а я в свою чергу, віддав їм найкращі сукні», — згадує модельєр. Пізніше Тан завоював величезну кількість нагород. Потім було стажування в «Hugo Boss», гранд на навчання в престижному коледжі St. Martins College of Art (London), маса вдалих колекцій, море захоплених відгуків і беззастережне завоювання сердець української публіки.

Зараз іменитий дизайнер Андре Тан любить повторювати, що саме працьовитість і вміння мріяти допомогло йому досягти успіху.

Все по темі: , , , , , ,© 2009-2024 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.