Алдатов Ібрагім Ерікович

Український борець вільного стилю, чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів світу і Європи, учасник Олімпійських ігор. Переможець чемпіонатів України.

Народився 4 листопада 1983 — 40 років тому
Алдатов Ібрагім Ерікович

Алдатов Ібрагім Ерікович

Ібрагім Ерікович Алдатов (ос. Æлдаттаты Эрикы фырт Ибрагим; 4 листопада 1983, Брут, Північна Осетія, РРФСР) — український борець вільного стилю, чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів світу і Європи, учасник Олімпійських ігор. Багаторазовий переможець чемпіонатів України. Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби.

Народився 4 листопада 1983 року у селі Брут, неподалік Беслану, (Автономна Республіка Північна Осетія-Аланія).

Боротьбою почав займатися в одинадцять років. Перший тренер — Артур Базаєв. Тренери — Ельбрус Тедеєв, Юрій Тєлєшкін, Руслан Савлохов.

У 1999 році переїхав до Владикавказу і виграв Чемпіонат Осетії.2004 і 2006 рр… — переможець міжнародних турнірів у Києві та Дагестані.

Чемпіонат світу з боротьби 2013 рік - золота медаль

Чемпіонат світу з боротьби 2013 рік - золота медаль

На Київському Міжнародному турнірі молодого борця помітив олімпійський чемпіон Ельбрус Тедеєв і переконав переїхати до України. У 2006 році Алдатов отримав українське громадянство і виграв чемпіонат світу у вазі до 74 кг. А наприкінці того ж року Міжнародна федерація боротьби (FILA) називає його кращим борцем світу.

Два роки поспіль, у 2006 та 2007, Академія олімпійців при Національному олімпійському комітеті визнавала Ібрагіма Алдатова кращим спортменом України, а наприкінці 2009-го Асоціація спортивної боротьби України назвала його кращим борцем України.

Міжнародна федерація об’єднаних стилів боротьби визнала Ібрагіма Алдатова (вагова категорія до 84 кг) найкращим борцем 2013 року.

Закінчив Владикавказький інститут фізичного виховання та спорту. Студент Міжрегіональної академії управління персоналом.

Живе в Харкові. Представляє товариство «Динамо».

Все по темі: , , , , , , , , ,© 2009-2023 day.calendar.org.ua - це повний календар свят, подій, іменин, народних прикмет на кожен день. Друкована версія.